Buty narciarskie Salomon S/Pro HV 100 GW

 • Obniżka
Salomon S/Pro HV 100 GW
 • Salomon S/Pro HV 100 GW
Cena:
1 899,00 zł Brutto Zniżka 250,00 zł
2 149,00 zł
Rozmiar - cm
Ilość

Buty narciarskie firmy Salomon model S/Pro HV 100 GW.

Opis

Marka
Salomon
Indeks
L473440
Kolekcja
Jesień - Zima 2023/2024

Buty narciarskie firmy Salomon model S/Pro HV 100 GW.


Doświadcz wysokiego poziomu komfortu i parametrów butów S/PRO w nowej odsłonie. Anatomiczny profil o szerokości 102 mm zapewnia większą swobodę i lepsze dopasowanie do większych stóp. Szersza skorupa oferuje więcej przestrzeni, utrzymując komfort przez cały dzień na stoku. Wstępnie zamocowane podkładki GripWalk poprawiają bezpieczeństwo, przyczepność i komfort podczas chodzenia.


Poziom umiejętności 

Poziom średnio zaawansowany- Dla narciarzy, którzy zostali komfortowo w każdym zakątku kurortu i doskonalić swoje umiejętności na oblodzonych stokach i w wybranych warunkach.

Flex

Średni- Stopień elastyczności od 80 do 110 dla kobiet i od 90 do 120 dla mężczyzn, idealny dla narciarzy średniozaawansowanych.

Szerokość buta

Szerokie- Ostatnia szerokość > równa 102 mm (MP 26./26.5) zapewnia większą pojemność bagażnika i jest idealna dla narciarzy z szerszymi stopami i szerszymi łydkami.Aby określić preferowaną ostatnią szerokość stopy pomiędzy pierwszą a piątą kością śródstopia mierzy się w celu uzyskania informacji o naturalnym kształcie i objętości stopy narciarza.


Specyfikacja produktu Salomon S/Pro HV 100 GW: 

 • Coreframe 360°: Technologia Coreframe 360° zapewnia lekkość i potęguje doznania. Inserty skorupy i cholewki gwarantują utrzymanie geometrii i sztywność po zastosowaniu procesu Custom Shell HD.
 • Skorupa i cholewka w technologii Custom Shell HD: Proces Custom Shell HD umożliwia dopasowanie butów do indywidualnych potrzeb w ciągu 10 minut, od góry do dołu. Cienka konstrukcja ścianek i nowe materiały pozwalają na zbliżenie stopy do skorupy.
 • Bezszwowy but wewnętrzny: Nowy, wstępnie formowany i uwzględniający anatomię stóp but wewnętrzny bez wewnętrznych ani zewnętrznych szwów poprawia komfort, precyzję, poziom ciepła i dopasowanie.
 • Poliuretan: Materiał o stałej gęstości, który wspaniale otula, zapewnia niezawodną progresywność i dobre przenoszenie energii.
 • Custom Shell HD: Proces Custom Shell HD umożliwia szybkie dopasowanie dolnej części skorupy butów do indywidualnych potrzeb w czasie 10 minut. Cienka konstrukcja ścianek i nowe materiały pozwalają na zbliżenie stopy do skorupy.
 • Technologia Coreframe z włókna szklanego: Technologia Coreframe zapewnia lekkość, potęguje doznania i zwiększa moc. Jest to insert z materiału kompozytowego (z włóknem szklanym), który gwarantuje sztywność butów o zaawansowanych parametrach.
 • Podwójny insert SensiFit™: Miękkie poliuretanowe wstawki SensiFit™ po obu stronach skorupy ułatwiają zakładanie butów, gwarantując niesłychanie proste wpinanie i anatomiczne dopasowanie do podbicia.
 • Podwójna wkładka SensiFit™: Miękkie poliuretanowe wstawki SensiFit™ po obu stronach części skorupy ułatwiają zakładanie butów oraz gwarantują anatomiczne dopasowanie do podbicia.
 • Poliuretan: Materiał o stałej gęstości, który wspaniale otula, zapewnia progresywność i dobre przenoszenie energii.
 • Technologia Coreframe z włókna szklanego: Technologia Coreframe zapewnia lekkość, potęguje doznania i zwiększa moc. Jest to insert z materiału kompozytowego (z włóknem szklanym), który gwarantuje sztywność butów o zaawansowanych parametrach.
 • Custom Shell HD: Proces Custom Shell HD pozwala specjalistom od dopasowania spersonalizować dolną skorupę buta lub cholewki w czasie 10 minut, natomiast cienka konstrukcja ścianek i nowe materiały poprawiają przyleganie.
 • My CustomFit 3D Seamless Perf: Nowy, wstępnie formowany i uwzględniający anatomię stóp but wewnętrzny Perf nie ma żadnych wewnętrznych ani zewnętrznych szwów. Takie rozwiązanie poprawia trzymanie stopy, zwiększa precyzję i zapewnia przyjemniejsze dopasowanie.
 • Pasek Sense, 35 mm: Pasek 35 mm pewnie utrzymuje stopę w miejscu i optymalizuje przenoszenie energii.
 • Wstępnie zamocowane podkładki GripWalk (ISO 23223): Podkładki GripWalk są wstępnie zamocowane, a ich specjalny kształt poprawia komfort i przyczepność podczas chodzenia bez względu na warunki.
 • 4 klamry z aluminium 3D: Wybierz jedną z trzech pozycji klamry na podbiciu, aby uzyskać optymalny komfort podczas wpinania, możliwość pełnego dopasowania i przystosowania trzymania stopy.
 • Pokrętło do regulacji stopnia twardości: W zależności od warunków śniegowych pokrętło do regulacji stopnia twardości pozwala zwiększyć lub zmniejszyć stopień twardości.
 • Nitowana, powiększona oś: Powiększona oś jest nitowana w celu zapewnienia doskonałego przenoszenia energii między cholewką a skorupą.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Męskie buty Fischer One 110 Męskie buty Fischer One 110
 • Obniżka
1 199,00 zł 1 439,00 zł

Męskie buty Fischer One 110

Męskie buty narciarskie marki Fischer model One 110.

Męskie buty narciarskie marki Fischer model One 110.

Męskie buty Fischer RC One X 90 Męskie buty Fischer RC One X 90
 • Obniżka
999,00 zł 1 199,00 zł

Męskie buty Fischer RC One X 90

Męskie buty narciarskie marki Fischer model RC One X 90.

Męskie buty narciarskie marki Fischer model RC One X 90.

Buty narciarskie Dalbello DS 110 MS Buty narciarskie Dalbello DS 110 MS
 • Obniżka
999,00 zł 1 399,00 zł

Buty narciarskie Dalbello DS 110 MS

Męskie buty narciarskie firmy Dalbello model DS 110 MS.

Męskie buty narciarskie firmy Dalbello model DS 110 MS.

Męskie buty Fischer RC One 90 XTR Męskie buty Fischer RC One 90 XTR
 • Obniżka
999,00 zł 1 299,00 zł

Męskie buty Fischer RC One 90 XTR

Męskie buty narciarskie marki Fischer model RC One 90 XTR.

Męskie buty narciarskie marki Fischer model RC One 90 XTR.

Korzystając z naszego sklepu zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas technologii cookies. 

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć