Narty Fischer RC4 Worldcup SC +Wiązania RC4 Z12

  • Obniżka
Narty Fischer RC4 Worldcup SC +Wiązania RC4 Z12
  • Narty Fischer RC4 Worldcup SC +Wiązania RC4 Z12
Cena:
1 999,00 zł Brutto Zniżka 1 000,00 zł
2 999,00 zł
Długość
Ilość

Narty firma Fischer model RC4 Worldcup SC +Wiązania RC4 Z12.

Opis

Marka
Fischer
Indeks
A06517

Narty firma Fischer model RC4 Worldcup SC +Wiązania RC4 Z12.

Profesjonalne narty o agresywnej linii: doskonała geometria przekłada się na nadzwyczajne przenoszenie sił w krótkich i średnich skrętach. Drewniany rdzeń, podwójna titanalowa warstwa i wykończenie ślizgu World Cup Base Finish to ich niewątpliwe zalety.Sukces tkwi w geometrii. Wszystko opiera się na udanej koncepcji - taliowanie 122-68-103 jest idealne do slalomu i pozwala na wycięcie skrętu o promieniu 13m. Płyta Racetrack zapewnia doskonałą sztywność narcie. Kontakt ze śniegiem - który jest decydujący w narciarstwie - jest optymalny, co przekłada się na bezpośrednie przeniesienie sił. Oznacza to, że energia, która jest używana, jest absorbowana bezpośrednio przez nartę, bez żadnych strat.Ze swoim prostym, ale szykownym wyglądem ta narta jest nie tylko najszybsza na stoku, ale także jest najbardziej pożądana! Nic nie przebije jej designu!

Technologie :

  • BEECH POPLAR WOOD CORE -Stabilność w połączeniu z lekkością zapewnia optymalną sztywność
  • AIR CARBON TI 0.8 - Drewniany rdzeń z podwójną warstwą titanalu wzmacniany technologią Air Carbon. Rezultatem jest idealne trzymanie krawędzi i gładka jazda.
  • HOLE SKI TECHNOLOGY - Wycięcia na dziobach pięcie redukujące masę narty w newralgicznych punktach. Łatwiejsza inicjacja skrętu i pełna kontrola nad ruchem narty.
  • RACETRACK - Optymalna praca narty bez nadmiernego usztywniania. Idealne przekazywanie sił i prawidłowa postawa na narcie.
  • WORLD CUP TUNING - Wykończenie narty na niezwykle precyzyjnych maszynach. Gwarancja otrzymania produktu najwyższej jakości.
  • SINTERED BASES - Spiekany ślizg zapewnia lepszą chłonność smarów i żywotność konstrukcji.
  • CONCAVE SIDEWALL - Nowy kształt ścian bocznych narty ułatwia prace serwisowe, ale także wejście na krawędź.
  • SANDWICH SIDEWALL CONSTRUCTWION - drewniany rdzeń w połączeniu ze ścianami bocznymi z tworzywa ABS zamkniete w klasycznej konstrukcji "kanapki" zapewniają narcie odpowiednią sztywność i sprężystość.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z naszego sklepu zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas technologii cookies. 

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć