Narty Fischer Pro Mt Fire + Wiązania RS 9

  • Obniżka
Cena:
899,00 zł Brutto Zniżka 300,00 zł
1 199,00 zł
Długość
Ilość

Narty firma Fischer model Pro Mt Fire + Wiązania RS 9.

Opis

Marka
Fischer

Narty firma Fischer model Pro Mt Fire + Wiązania RS 9.

Technologie :

  • ON-PISTE ROCKER - Technologia Rocker została opracowana przez Fischera dla narciarzy, którzy chcą osiągać maksymalne wyniki, przy możliwie małym nakładzie siły. Krótsza powierzchnia styku sprawia, że inicjacja skrętu jest łatwiejsza. Najszersza część narty zapewnia Ci stabilność w momencie gdy nie masz kontaktu z podłożem podczas wykonywania skrętu i przechodzenia z krawędzi na krawędź.
  • AIR POWER CONSTRUCTION - Rdzeń narty o mniejszej gęstości. Jest bardzo lekki - sprawia, że narta jest "łatwiejsza w obsłudze", a jazda nie wymaga dużego nakładu siły.
  • FIBER TECH -Specjalne połączenie włókien szklanych, które posiadają wyjątkową giętkość. Zastosowanie wspomnianej technologii sprawia, że narty doskonale radzą sobie w skręcie, są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie.
  • SLR2 PLATE - Dwuczęściowa płyta o budowie plastra miodu wprowadzona przez Fischera w sezonie 2016/2017. Zaletą nowej płyty jest redukcja wagi oraz z racji braku środkowej części eliminacja usztywnienia narty, co pozwala na swobodne ugięcie narty w łuku. Płyta SLR2 jest węższa od płyt RaceTrack, PowerRail, PowerTrack i wymaga innego dedykowanego pod nią wiązania.
  • EXTRUDED BASES - Ślizg tłoczony to najpopularniejszy rodzaj ślizgu. Nie wymaga wielkiej troski, czyli smarowania na gorąco. Prosty do naprawy, nadający się do kilkakrotnej regeneracji na maszynie. Nie nasmarowany jest szybszy od nie nasmarowanych spiekanych.
  • TIP PROTECTOR - Ochraniacze dziobów nart. Zapobiegają przed uszkodzeniem i rozwarstwieniem się nart, wpływając znacząco na ich żywotność.

Promień skrętu : 

Długość 160 cm - 15 m

Długość 165 cm - 15.5 m

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Narty Salomon S/Force 7 + M10 GW L80 Narty Salomon S/Force 7 + M10 GW L80
  • Obniżka
1 299,00 zł 1 899,00 zł

Narty Salomon S/Force 7 + M10 GW L80

Narty firmy Salomon model S/Force 7 + Wiązania M10 GW L80.

Narty firmy Salomon model S/Force 7 + Wiązania M10 GW L80.

Korzystając z naszego sklepu zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas technologii cookies. 

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć