Dziewczęca kurtka The North Face Zipline Rain Jacket

Dziewczęca kurtka The North Face Zipline Rain Jacket
 • Dziewczęca kurtka The North Face Zipline Rain Jacket
Cena:
299,00 zł Brutto
Rozmiar
Ilość

Dziewczęca kurtka firmy The North Face model Zipline Rain Jacket .

Opis

Marka
The North Face
Indeks
T0AQUZ4D3

Dziewczęca kurtka firmy The North Face model Zipline Rain Jacket kolor Niebieska.

Wodoodporna, oddychająca, w pełni uszczelniona na szwach kurtka dziewczęca z kapturem i membraną HyVent® . Posiada podszewkę z siateczki . Odblaskowe elementy poprawiają widoczność.  Doskonała do aktywności w najgorszych warunkach pogodowych.

Właściwości:

 • wodoodporna, oddychająca, uszczelniona na szwach
 • centralny zamek z patką zapinaną na rzepy Velcro®
 • podszewka z siateczki
 • odblaskowe loga TNF na piersi i z tyłu na ramieniu
 • odblaskowe logo HyVent® na rękawie
 • zapinane na zamki kieszenie na dłonie
 • elastyczne mankiety

Technologia:

 • Rip-Stop - technika wzmacniania materiału poprzez dodanie w stałych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Materiał typu Ripstop można łatwo rozpoznać, ze względu na wypukłą kratkę. Zapobiega rozdzieraniu się materiału.
 • Velcro® - to nic innego jak znane zapięcie na "rzep". To co odróżnia zapięcie Velcro® od klasycznego "rzepa" to ilości włosków spinających, których jest więcej i są one mocniejsze.
 • HyVent® 2L to najbardziej uniwersalna membrana HyVent®, która pozwala na szerokie spektrum aplikacji w zależności od uzytkowania. HyVent® 2L to nakładana, dwuwarstwowa poliuretanowa powłoka, zawierająca warstwę wodoodporną. Większość innych konkurencyjnych powłok poliuretanowych zaprojektowanych jest tak, by zapewnić jedną z dwóch właściwości – oddychalność lub wodoodporność, a HyVent® zapewnia idealną równowagę pomiędzy nimi. Technologia HyVent® była badana w laboratorium The North Face® i testowana przez wielu sportowców w ekstremalnych warunkach.
 • Nylon – to handlowa nazwa poliamidów produkowanych przez firmę DuPont. Są to syntetyczne polimery zawierające grupę amidową służące m.in. do wytwarzania włókien syntetycznych o bardzo dużej wytrzymałości na rozciąganie i łatwo dającego się barwić. Stosowany przede wszystkim do produkcji dzianin, tkanin, lin i żyłek. Jest materiałem niezwykle lekkim, stosowanym w produktach, w których priorytetem jest waga.Włókna poliestrowe same lub w mieszance z wełną, bawełną lub włóknami wiskozowymi służą do wyrobu tkanin na ubrania wierzchnie, tkanin dekoracyjnych, firanek. Włókna poliestrowe teksturowane służą do wyrobów dziewiarskich. Włókna poliestrowe są także używane do wyrobu przewodów zastępujących odcinki naczyń krwionośnych oraz do produkcji wyrobów technicznych, np. lin, kordów. Produkowane są pod różnymi nazwami handlowymi: elana, torlen (w Polsce), trevira, westan, dacron, fortrel, ławsan, terylen i inne.

5 innych produktów w tej samej kategorii:

299,00 zł

Dziewczęca kurtka Surfanic Dove...

Dziewczęca puchówka marki Surfanic model Dove Lightweight Down.

Dziewczęca puchówka marki Surfanic model Dove Lightweight Down.

Korzystając z naszego sklepu zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas technologii cookies. 

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć