Damskie sandały The North Face Hedgehog Sandal II

The North Face Hedgehog Sandal II
  • The North Face Hedgehog Sandal II
  • The North Face Hedgehog Sandal II
  • The North Face Hedgehog Sandal II
  • The North Face Hedgehog Sandal II
Cena:
279,00 zł Brutto
Rozmiar
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

Damskie sandały firmy The North Face model Hedgehog Sandal II .

Opis

Marka
The North Face
Indeks
T0CXS5C5H

Damskie sandały firmy The North Face model Hedgehog Sandal II kolor High Ride Grey / Cancal Blue .

Wytrzymałe sandały damskie z gumową podeszwą HydroTrak™ wyposażoną w system kanalików odprowadzających wodę, zapewniającą przyczepność na mokrym podłożu. Cholewka została stworzona z syntetycznego nubuku dobrze znoszącego wodę, a hydrofobiczna wyściółka SBR zapewnia komfort przez cały dzień w suchych i wilgotnych warunkach. Dodatkowym udogodnieniem jest tylny pasek, który z łatwością można odczepić i nosić buty jak klapki.

Właściwości cholewki: cholewka z dobrze znoszącego wodę, syntetycznego nubuku trzypunktowy system regulacji dla najlepszego dopasowania hydrofobiczna wyściółka SBR zapewnia całodzienny komfort w suchych i wilgotnych warunkach tylny pasek można odczepić i nosić je jak klapki kompresyjnie formowana środkowa podeszwa EVA z amortyzującą wkładką X-2™ dla komfortu ergonomiczna wkładka Northotic™

Właściwości podeszwy: zewnętrzna, gumowa podeszwa HydroTrak™ z kanalikami odprowadzającymi wodę, zapewniająca przyczepność na mokrym podłożu

Antybakteryjna technologia AgION™ wykorzystuje naturalnie występujące jony srebra i zeolity, które hamują wzrost bakterii, pleśni i grzybów a co za tym idzie minimalizuje powstawnie przykrych zapachów. Nagrodzona technologia gwarantuje i potwierdza długotrwałe uwolnienie aktywnego składnika - srebra, jak również możliwość jego wykorzystania w wyższych temperaturach. Srebro jest dobrze znane jako efektywny środek antybakteryjny, ale technologia AgION™ zabezpiecza jego najefektywniejsze wykorzystane i bardzo dokładne dozowanie.

Guma syntetyczna HydroTrak™ w podeszwie zewnętrznej. Odprowadzająca wodę warstwa gumy syntetycznej, która zwiększa przyczepność podeszwy zarówno na szlaku, jak i podczas codziennego użytkowania

Misją technologii North Fit™ jest zapewnienie outdoor’owym entuzjastom najbardziej precyzyjnego dopasowania. Firma The North Face® we współpracy z najbardziej doświadczonymi angielskimi producentami obuwia opracowała wiele różnych kopyt szewskich. Badano nie tylko modelowanie stopy 3D ale każde wirtualne zakrzywienie stopy, włączając wymiary stawów, wysokości podbicia i kąty pięty.

Northotic™ to anatomicznie profilowane wkładki łączące w sobie różne materiały dla najlepszych rezultatów. Cienkie obramowanie pięty z TPU (1) zabezpiecza wkładkę przed deformacją, a w konsekwencji także przed niepożądanym przemieszczaniem się w bucie i nieprawidłowym ułożeniem pod stopą. W miejscach najbardziej narażonych na uderzenia zastosowano miękką piankę PU (2B), w pozostałej części- twardszą i bardziej stabilną (2A). Wyraźnie profilowany łuk wspiera stopę przy podbiciu, uniemożliwia przesuwanie się stopu do przodu w trakcie marszu (3). Antybakteryjny środek AgION™, oparty na jonach srebra, naniesiony został na najbardziej zewnętrzną- tekstylną- warstwę wkładki (4). Hamuje on rozwój bakterii oraz brzydkiego zapachu.

Pianka EVA to spieniony kopolimer etylenu i octanu winylu o ciężarze 100 kg/m3. Jest bardzo elastycznym porowatym tworzywem posiadającym doskonałe właściwości amortyzujące, ochronne, izolujące, ozdobne. Zastosowanie: akcesoria sportowe, ochraniacze, wykładziny, wkładki amortyzujące w obuwiu sportowym, żeglarstwo, sport, zabawki, akcesoria reklamowe itp.

Nubuk syntetyczny jest tworzywem skóropodobnym, przypominającym naturalny nubuk.

Tabela rozmiarów butów The North Face 

36 36.5 37 37.5 38 38.5 39 39.5 40 40.5
22 cm 22.5 cm 23 cm 23.5 cm 24 cm 24.5 cm 25 cm 25.5 cm 26 cm 26.5 cm
41 41.5 42
27 cm 27.5 cm 28 cm

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Damskie sandały Teva Winsted S Damskie sandały Teva Winsted S
  • Obniżka
149,00 zł 199,00 zł

Damskie sandały Teva Winsted S

Damskie sandały marki Teva model Winsted S.

Damskie sandały marki Teva model Winsted S.

Korzystając z naszego sklepu zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas technologii cookies. 

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć