Damskie buty narciarskie Salomon Instinct 70

  • Obniżka
Damskie buty narciarskie Salomon Instinct 70 Grey Translucent
  • Damskie buty narciarskie Salomon Instinct 70 Grey Translucent
Cena:
499,00 zł Brutto Zniżka 700,00 zł
1 199,00 zł
Rozmiar - cm
Ilość

Damskie buty narciarskie firmy Salomon model Instinct 70.

Opis

Marka
Salomon
Indeks
L325879

Damskie buty narciarskie firmy Salomon model Instinct 70 kolor Grey Translucent.

Wysokiej jakości buty dla pań; odpowiednio wyprofilowane wokół łydki, z damską wkładką. Przeznaczone dla bardzo dobrze jeżdżących amatorek białego szaleństwa. Gwarantują wygodę i precyzję podczas jazdy.

Dolna część wykonana z poliuretanu metodą podwójnego wtrysku. Poliuretan jest materiałem o wysokiej gęstości gwarantującym, ze wykonane przez niego skorupy są doskonałe.

Górna część wykonana z poliuretanu. Konstrukcja mankietu polegająca na zastosowaniu sztywnego materiału z tyłu i po bokach oraz miększego z przodu. rozwiązanie gwarantujące progresywny flex i wygodne, precyzję dopasowania mankietu do kształtu łydki. Wykonane z poliuretanu skorupy są bardzo wytrzymałe, błyszczące, dynamiczne i odporne na zarysowania.

Technologie: 

  • Technologia World Cup Advenced Shell - najnowsza z technologi stosowana w butach World Cupowych. Jest to sztywniejsza wersja technologi Advenced Shell zapewniająca lepsze oparcie łydki w tylnej części mankietu, lepsze ułożenie stopy i kontrolę elastyczności buta. Gwarantuje perfekcyjny przekaz sił na narty.

Regulacja:

  • Pojedyńczy Canting - canting umożliwia dopasowanie pochylenia mankietu do kształtu łydki. Single canting pozwala pochylić mankiet buta do wewnątrz. 

But wewnętrzny:

  • Wkładka My custom Fit Sport - w okolicach kostek i na języku zastosowano w niej formowaną termicznie piankę, łatwo dopasowuję się do kształtu stopy zapewniając komfort użytkowania.

Klamry:

  • 4 tytanowe mikroklamry - za pomocą jednego przekręcenia dźwigni można zmieniać ich długość, tak by precyzyjnie dopasować buta do stopy. Tytanowe klamry, jedne z najlżejszych klamer na rynku, w konstrukcji których stosuje się domieszkę z tytanu. 

Rozwiązania stosowane w damskich modelach:

  • Specjalna konstrukcji cholewki w butach narciarskich – mankiet o niższym profilu dopasowany dopasowany do anatomicznego kształtu damskich łydek. Umożliwia lepsze dopasowanie i zapewnia komfort podczas jazdy.
  • Damska wkładka – wkładka o odpowiedniej wysokości dopasowana do anatomicznego kształtu damskich łydek.
  • System regulacji cholewki w damskich butach – najskuteczniejszy i najwygodniejszy system umożliwiający dopasowanie cholewki w butach narciarskich do damskich łydek. Wystarczy przekręcić śrubę, by zwiększyć obwód cholewki o 1 centymetr.

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Buty narciarskie Dalbello DS MX 70 W LS Buty narciarskie Dalbello DS MX 70 W LS
  • Obniżka
499,00 zł 649,00 zł

Buty narciarskie Dalbello DS MX 70 W LS

Dasmkie buty narciarskie firmy Dalbello model DS MX 70 W LS.

Dasmkie buty narciarskie firmy Dalbello model DS MX 70 W LS.

Korzystając z naszego sklepu zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas technologii cookies. 

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć