Damska koszulka Brubeck 3D PRO SS13730

Damska koszulka Brubeck 3D PRO SS13730
  • Damska koszulka Brubeck 3D PRO SS13730
  • Damska koszulka Brubeck 3D PRO SS13730
  • Damska koszulka Brubeck 3D PRO SS13730
Cena:
125,00 zł Brutto
Rozmiar
Ilość

Damska koszulka z krótkim rękawem firmy Brubeck model 3D PRO.

Opis

Marka
Brubeck
Indeks
SS13730

Damska koszulka z krótkim rękawem firmy Brubeck model 3D PRO SS13730 kolor Czarny.

Damska koszulka Brubeck 3D PRO SS13730 stworzona do biegania, wykonana w technologii trójwymiarowej siatki przestrzennej, o wzmocnionej budowie, stworzony z myślą o zmiennej pogodzie.

Struktura 3D dzianiny, jest oparta na bazie modelu siatki, która przypomina kształtem plaster miodu. Uzyskano w ten sposób większą powierzchnię odbioru wilgoci, wytworzonej w czasie biegu. Umożliwiło to także gromadzenie ogrzanego naturalnie przez organizm powietrza, między ciałem a T-shirtem do biegania. Dzięki temu, możliwe jest utrzymanie optymalnej temperatury ciała, w momencie gdy pogoda w czasie treningu lub zawodów się zmienia. Nie pozwoli na przegrzanie gdy zrobi się ciepło i na wychłodzenie, gdy temperatura znacznie spadnie. Zastosowanie bezszwowego wykończenia zabezpieczy Cię przed powstawaniem nieprzyjemnych urazów czy otarć. Idealnie przylega do kształtu sylwetki zapewniając pełnię wykonywanych ruchów. 

Nie ważne czy zaczynasz dopiero swoją przygodę z bieganiem, czy masz już kilkanaście maratonów na swoim koncie. Potrzebujesz najlepszej ochrony i maksymalnej funkcjonalności, którą ma zapewnić wam koszulka treningowa do biegania. Damska koszulka Brubeck 3D PRO SS13730 sprawdzi się idealnie gdy pogoda w ciągu dnia lubi się znacząco zmieniać. Możesz założyć ją na trening, na biegi OCR, miejskie zawody biegowe jak i na górskie ultra. 

Gramatura: 170 g/m2

Skład: 60% polipropylen, 40% poliamid

8 innych produktów w tej samej kategorii:

Korzystając z naszego sklepu zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas technologii cookies. 

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć