Koszyk 0 szt.  o wartości: 0,00 zł
Informacje o produkcie

Plecak TheNorthFace TERRA 65L Czarny

Plecak TheNorthFace TERRA 65L Czarny
Plecak TheNorthFace TERRA 65L Czarny
Zamawiana ilość:  
Cena produktu: 699,00 zł
599,00 zł
Numer katalogowy T0A1N9KTO
Producent The North Face
Dostępność Dostępny
Stan magazynowy
Średnia ocena
Brak recenzji
Opis produktu
 

Plecak firmy The North Face model Terra 65 L kolor Czarny.

Lekki, pojemny, wytrzymały i w pełni wyposażony plecak na kilkudniową wyprawę. Dzięki systemowi regulacji OPTIFIT™ można go bardzo łatwo dopasować. Uprząż ramienna jest miękka i anatomicznie wyprofilowana. Podobnie pas biodrowy, który dodatkowo wyściełany jest tkaniną Airmesh. Do ładowanej od góry komory można się dostać także z boku. W tylnym panelu znajdują się kanały z siateczki, które zapewniają komfortowe uczucie chłodzenia.

Średnia waga: S/M: 1980 g // L/XL: 2075 g
Pojemność: S/M: 64 litry // L/XL: 66 litrów
Materiały: 600D poliester, 420D nylon mini-ripstop, 1200D poliester
Właściwości:

 • system regulacji OPTIFIT™ zapewnia perfekcyjne dopasowanie
 • wertykalne kanały z siateczki w tylnym panelu zapewniające komfortowe uczucie chłodzenia
 • miękka i anatomicznie wyprofilowana uprząż ramienna
 • ulepszony, anatomicznie wyprofilowany, wyściełany tkaniną Airmesh pas biodrowy, który równomiernie rozprowadza ciężar ładunku
 • boczne, zapinane na zamek, wejście do komory głównej
 • zapinana na zamek komora na śpiwór
Technologia i materiały: 

Hydration Compactible

Plecak jest kompatybilny z technologią nawadniającą Source® lub posiada w komplecie butelki na wodę.Opti-Fit ™

System Opti-Fit ™ to intuicyjne, regulowane i łatwe w obsłudze narzędzie do mierzenia długości torsu. Zostało one wprowadzone w rodzinach plecaków The North Face® Crestone i Terra. Urządzenie to zakłada się na plecy jak plecak, by określić długość torsu. Po jego założeniu, druga osoba powinna ustawić współrzędne na skali na wysokości podstawy karku i bioder, by określić odległość pomiędzy tymi dwoma punktami. Tak wyznaczona odległość pozwala wyregulować długość plecaka. Jeżeli użytkownik zna długość swojego torsu wówczas możliwe jest wyregulowanie długości plecaka bez pomocy urządzenia Opti-Fit™.

 

 • zawieszenie typu Opti-Fit® daje bezpieczeństwo, stabilność i komfort.
 • łatwa regulacja zawieszenia zapewnia dostosowanie się do różnych wielkości klatki piersiowej
 • aluminiowy V stays zapewnia efektywny transfer ciężaru ładunku podczas noszenia
 • podwójna spoistość pasów i dobre zapięcia zapewniają komfort i stabilność ładunku
 • trójpunktowe zapięcia zapewniają bezpieczne użycie i stabilność ładunku
 • materiały typu air-mesh w miejscach nagrzewających się dają dodatkową wentylację

 

W celu wyregulowania plecaka, należy odbezpieczyć sprzączkę pozwalając uprzęży ramiennej na łatwe ślizganie się w górę lub w dół w zależność od długości pleców użytkownika. W celu utrwalenia ustawienia należy zabezpieczyć z powrotem sprzączkę. 
Po określeniu długość torsu, należy upewnić się, że używa się właściwego pasa biodrowego. Należy pamiętać, że pas użytkownika powinien być mierzony na letnim ubiorze. 
Wszystkie klasyczne plecaki The North Face® posiadają lokalizator grzebienia biodrowego na pasie biodrowym. Miejsce to stanowi punkt wyjścia do mierzenia długości torsu i koresponduje z swoistą „anatomiczną kieszenią”, w której znajduje się grzebień biodrowy, gdy plecak posiada właściwy rozmiar. W plecakach El Lobo / La Loba i Crestone wymienne pasy biodrowe występują w trzech rozmiarach (S, M, L) dla mężczyzn i w dwóch (S, M) dla kobiet.


 Przewodnik po dopasowaniu plecaka

Właściwe dopasowanie jest najistotniejszym elementem determinującym funkcjonalność plecaka. Bez właściwego dopasowania – niezależnie od producenta – żadna z właściwości nie będzie należycie funkcjonowała i co najważniejsze nie będzie należycie odczuwana przez użytkownika. Każdy miłośnik outdoor’owej aktywności powinien zostać zachęcony do poświęcenia czasu, niezbędnego do zdeterminowania właściwego dopasowania kupowanego plecaka. Konsekwentnie, pracownicy sklepu powinni przeczytać i zrozumieć ten przewodnik, aby móc bardziej kompetentnie służyć pomocą w procesie dopasowania.

KROK 1 – OKREŚLENIE DŁUGOŚCI TORSU UŻYTKOWNIKA

Pierwszym krokiem w procesie dopasowania jest określenie długości torsu użytkownika. Długość torsu mierzy się od punktu C7 (miejsce, w którym szyja spotyka się z ramionami) do szczytu kości biodrowej.

KROK 2 – WYBÓR WŁAŚCIWEJ WIELKOŚCI PLECAKA

Po ustaleniu długości torsu, łatwo ustalić korespondującą wielkość plecaka. Wystarczy kierować się wskazaniami z tabelki.
KROK 3 – ŁADOWANIE PLECAKA

Plecaki The North Face® zostały stworzone, by umożliwić przenoszenie ładunków po najtrudniejszych i najbardziej wymagających terenach. Warto pamiętać, że sposób w jaki zapakuje się ładunek do plecaka determinuje jego stabilność i komfort dźwigania. Najlepiej jest, jak lekkie, duże, przedmioty (np. śpiwór) ładowane są na sam spód plecaka. Wiele modeli plecaków posiada dedykowaną komorę na śpiwór właśnie w dolnej części. Najcięższe przedmioty najlepiej ładować jak najbliżej środka komory głównej plecaka, lekkie przedmioty po zewnętrznej stronie a przedmioty o średniej wadze jak najbliżej pleców. Plecak powinien być dokładnie skompresowany, tak by utrzymywać ładunek jak najbliżej ciała użytkownika. Przedmioty najlżejsze i wszelkie drobiazgi powinny być pakowane na sam szczyt plecaka.

1. najlżejsze przedmioty i drobiazgi, do których powinien być szybki dostęp
2. różne przedmioty
3. ubrania
4. żywność
5. namiot
6. śpiwór

KROK 4 – OSTATECZNE WYREGULOWANIE DOPASOWANIA

Przed wyjściem w trasę, bardzo ważne jest, by ostatecznie wyregulować dopasowanie, dokonując pomniejszych ustawień i upewniając się, że plecak ma właściwy rozmiar. Sprzedawca powinien upewnić się, że uprząż ramienna okala dokładnie klatkę piersiową nie powodując powstawania żadnych dziur na odcinku między tylnym panel i ramionami. Powinno się zachować kąt 45º pomiędzy paskiem utrzymującym ładunek a wyimaginowaną horyzontalną linią, gdzie pasek ten wychodzi z pasa ramiennego. Kąt ten zapewnia, że ładunek jest utrzymywany w najbardziej optymalnej pozycji. Sprzedawca powinien również zadbać o to, by pas biodrowy przylegał blisko na wysokości grzbietu kości biodrowej, pozostawiając jednak odrobinę miejsca na ewentualną dodatkową warstwę ubrania.Pakowanie plecaka

Warto pamiętać, że sposób w jaki zapakuje się ładunek do plecaka determinuje jego stabilność i komfort dźwigania.
Najlepiej jest, jak lekkie, duże, przedmioty (np. śpiwór) ładowane są na sam spód plecaka. Wiele modeli plecaków posiada dedykowaną komorę na śpiwór właśnie w dolnej części. Najcięższe przedmioty najlepiej ładować jak najbliżej środka komory głównej plecaka, lekkie przedmioty po zewnętrznej stronie a przedmioty o średniej wadze jak najbliżej pleców. Plecak powinien być dokładnie skompresowany, tak by utrzymywać ładunek jak najbliżej ciała użytkownika. Przedmioty najlżejsze i wszelkie drobiazgi powinny być pakowane na sam szczyt plecaka
Przydaśki to sprzęt który może być nam w różnych sytuacjach potrzebny i warto go mieć pod ręką. Do takich przedmiotów możemy zaliczyć:

- Czołówka
- Nóż lub multitoo 
- Apteczka
- Chusteczki higienicznePomiar pojemnosci plecaków TNF®

Wszystkie plecaki The North Face® zostały zmierzone pod względem pojemności, przy wykorzystaniu metody zatwierdzonej przez ASTM (Amerykańskie Stowarzyszenie ds. Testowania i Materiałów). Metoda ta polega na wypełnieniu całego plecaka do maksimum, włącznie ze wszystkimi kieszeniami, przy pomocy 20mm polipropylenowych kulek. Kulki te zostały wybrane do tego badania, ze względu na ich zdolność do całkowitego wypełniania przestrzeni plecaka, bez rozciągania jego tkaniny. Kulki po całkowitym wypełnieniu plecaka zostają z niego usunięte i wrzucone do specjalnego cylindra, który jest skalibrowany tak, by ukazać właściwą pojemność plecaka. Pomiary te dają potencjalnym użytkownikom pełen obraz tego, jak przedstawia się pakowność poszczególnych plecaków.Regulacja plecaków

Aby móc dobrze wyregulować plecak do siebie, musisz go zapakować i poluzować wszystkie troki.
Kolejność ściągania pasów i taśm jest ważna!

Zawsze zaczynaj od pasa biodrowego potem ściągnij pasy barkowe. Wyścielenie powinno przylegać do pleców, ale nie ściągaj za mocno, bo to spowoduje, że ciężar będzie mocniej obciążał ramiona, a nie biodra. 

Troki stabilizujące (na pasach barkowych) muszą być przyczepione w okolicy obojczyków. Przez ich delikatne ściągnięcie ustawiasz plecak na plecach. Upewnij się, czy pasy barkowe przylegają do ramion. Przy prawidłowej długości pleców plecaka paski stabilizujące powinny być tak dociągnięte aby były pomiędzy 20° a 30° w poziomie.

Taśma piersiowa. Ergonomiczne, w kształcie litery „S” taśmy piersiowe poprawiają swobodę ruchów i dzięki temu odciążają mięśnie szyi. Taśma piersiowa, dostosowana do wzrostu stosowana w plecakach poprawia swobodę ruchów; na przykład podczas jazdy na nartach bądź wspinaczki, taśma piersiowa stabilizuje pasy barkowe i zapobiega ześlizgnięciu się plecaka z pleców.

Dopasowywanie pasów barkowych. Możesz regulować długość pasów barkowych przez ich dopasowanie z tyłu systemu nośnego. Robiąc to pamiętaj, że ważne jest zachowanie S-kształtnego profilu pasów, który zmniejsza obciążenie mięśni szyi. Możesz odczepić pasy barkowe od plecaka przez otwarcie zewnętrznych taśm Velcro na środku systemu nośnego. Potem obydwa pasy muszą być wyplątane z systemu prowadzącego. Gdy to będziesz robić, zwróć uwagę na ich górną pozycję. Pasy barkowe wydłużymy mocując je wyżej, a skrócimy przyczepiając niżej. Następnie umocuj nową pozycję i przewlecz taśmę przez system prowadzący.Rip-Stop

Rip-Stop - technika wzmacniania materiału poprzez dodanie w stałych odstępach dodatkowego, mocniejszego włókna. Materiał typu Ripstop można łatwo rozpoznać, ze względu na wypukłą kratkę. Zapobiega rozdzieraniu się materiału.Gwizdek Safe-T w pasku na wysokości mostka

Plecak posiada pasek na wysokości mostka z gwizdkiem bezpieczeństwa 'Safe-T'.YKK

Funkcjonalne, wysokiej jakości markowe zamki błyskawiczne gwarantują niezawodność nawet przy długotrwałym użytkowaniu.Air Mesh

Bardzo mocna tkanina poliestrowa o grubości 3 mm, tworząca trójwymiarową siateczkę. Dzięki takiej konstrukcji, wewnątrz materiału następuje optymalna cyrkulacja powietrza. Bardzo miła i delikatna w dotyku.Nylon

Nylon – to handlowa nazwa poliamidów produkowanych przez firmę DuPont. Są to syntetyczne polimery zawierające grupę amidową służące m.in. do wytwarzania włókien syntetycznych o bardzo dużej wytrzymałości na rozciąganie i łatwo dającego się barwić. Stosowany przede wszystkim do produkcji dzianin, tkanin, lin i żyłek. Jest materiałem niezwykle lekkim, stosowanym w produktach, w których priorytetem jest waga.Poliester

Włókna poliestrowe jest to grupa włókien syntetycznych wytwarzanych w wyniku polikondensacji kwasów dikarboksylowych z alkoholami polihydroksylowymi, najczęściej kwasu tereftalowego z glikolem etylenowym.

Włókna ciągłe mają powierzchnię gładką, cięte poddaje się karbikowaniu. Odznaczają się dużą wytrzymałością na rozerwanie, zginanie i ścieranie, dobrą odpornością na działanie światła, czynników chemicznych (słabe kwasy i zasady), są odporne biologicznie, bardzo słabo chłoną wodę - chyba, że poddane obróbce (najczęściej stosowany surowiec przy produkcji ściereczek), łatwo się elektryzują i brudzą, lecz dobrze piorą i szybko wysychają, barwią się trudno, są skłonne do pillingu (zapobiega się temu stosując domieszki innych włókien).

Włókna poliestrowe same lub w mieszance z wełną, bawełną lub włóknami wiskozowymi służą do wyrobu tkanin na ubrania wierzchnie, tkanin dekoracyjnych, firanek. Włókna poliestrowe teksturowane służą do wyrobów dziewiarskich. Włókna poliestrowe są także używane do wyrobu przewodów zastępujących odcinki naczyń krwionośnych oraz do produkcji wyrobów technicznych, np. lin, kordów. Produkowane są pod różnymi nazwami handlowymi: elana, torlen (w Polsce), trevira, westan, dacron, fortrel, ławsan, terylen i inne.


Recenzje
Nikt jeszcze nie napisał recenzji o tym produkcie.
Napisz recenzję
Poprzednia strona Produkt 33 z 35
w kategorii plecaki trekkingowe
Następna strona
Pozostałe produkty z kategorii plecaki trekkingowe
 
Plecak Berghaus Freeflow 25
Plecak Berghaus Freeflow 25 449,00 zł
399,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Freeflow 25  kolor Granatowy. Ulepszona wersja popularnej linii plecaków Freeflow. Ergonomiczny kształt pleców daje jeszcze więcej komfortu i wygody przy zachowaniu trwałości. Materiał: Poliester 300 D o wysokiej gęstości  Waga : 1151 g Cechy: - pojemna komora główna  - system nośny FREEFLOW® V  - pas biodrowy z kieszeniami  - regulowany pas ... 
 
Plecak Berghaus Freeflow 35
Plecak Berghaus Freeflow 35 549,00 zł
499,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Freeflow 35 kolor Deep Green. Waga : 1,3 kg Pojemność : 35L Cechy: - regulacja wysokości szelek - pianka na szelkach dla lepszej wentylacji - pokrowiec przeciwdeszczowy - zapinane kieszenie na pasie biodrowym - dzielona komora główna - klapa z kieszonką - kieszeń na hydrosystem - boczne kieszenie na wodę - boczne paski kompresyjne - uchwyty do zaczepienia kijków ... 
 
Plecak Berghaus Wilderness 65 + 15
Plecak Berghaus Wilderness 65 + 15 699,00 zł
649,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Wilderness 65 + 15  kolor Dark Grey / Black / Red. Plecak Berghaus Wilderness 65 + 15 wyposażony w system nośny BIOFIT umożliwia dokładną regulację do wzrostu użytkownika, nawet gdy masz plecak już na plecach a wyprofilowany pas biodrowy doskonale przenosi ciężar plecaka co sprawia, że to idealny towarzysz na szlaku dla każdego.Plecak Berghaus posiada ... 
 
Plecak Elbrus Alpinpak 30L
Plecak Elbrus Alpinpak 30L 299,00 zł
199,00 zł
Plecak turystyczny  marki Elbrus model Alpinpak 30L  kolor Asphalt Blue / Quarry / Fiery Red. Alpinpak 30L to model , który idealnie sprawdzi się podczas pieszej wędrówki po górskich szlakach.  Plecak ten posiada : komorę główną ( 30 L ) z dodatkowym organizerem wewnątrz   2 kieszenie boczne na bidon / butelkę .  profilowane i regulowane szelki  paski ... 
 
Plecak Elbrus Alpinpak 40L
Plecak Elbrus Alpinpak 40L 299,00 zł
229,00 zł
Plecak turystyczny  marki Elbrus model Alpinpak 40L  kolor Estate Blue / Victoria Blue / Fiery Red. Alpinpak 40L to model , który idealnie sprawdzi się podczas pieszej wędrówki po górskich szlakach.  Plecak ten posiada : komorę główną ( 40 L ) z dodatkowym organizerem wewnątrz   2 kieszenie boczne na bidon / butelkę .  profilowane i regulowane szelki  paski ... 
 
Plecak Berghaus Freeflow 20 Red
Plecak Berghaus Freeflow 20 Red 399,00 zł
349,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Freeflow 20  kolor Czerwony. Ulepszona wersja popularnej linii plecaków Freeflow. Ergonomiczny kształt pleców daje jeszcze więcej komfortu i wygody przy zachowaniu trwałości. Materiał: Poliester 300 D o wysokiej gęstości  Waga : 840 g Pojemność :  20L Wymiary : 50 x 27 x 18 cm Cechy: - pojemna komora główna  - system nośny FREEFLOW®  - ... 
 
Plecak Berghaus Freeflow 20 Black
Plecak Berghaus Freeflow 20 Black 399,00 zł
349,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Freeflow 20  kolor Czarny. Ulepszona wersja popularnej linii plecaków Freeflow. Ergonomiczny kształt pleców daje jeszcze więcej komfortu i wygody przy zachowaniu trwałości. Materiał: Poliester 300 D o wysokiej gęstości  Waga : 840 g Pojemność :  20L Wymiary : 50 x 27 x 18 cm Cechy: - pojemna komora główna  - system nośny FREEFLOW®  - ... 
 
Plecak Berghaus Freeflow 20 Blue
Plecak Berghaus Freeflow 20 Blue 399,00 zł
349,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Freeflow 20  kolor Niebieski. Ulepszona wersja popularnej linii plecaków Freeflow. Ergonomiczny kształt pleców daje jeszcze więcej komfortu i wygody przy zachowaniu trwałości. Materiał: Poliester 300 D o wysokiej gęstości  Waga : 840 g Pojemność :  20L Wymiary : 50 x 27 x 18 cm Cechy: - pojemna komora główna  - system nośny ... 
 
Plecak Berghaus Freeflow 35
Plecak Berghaus Freeflow 35 549,00 zł
499,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Freeflow 35  kolor Blue. Waga : 1,3 kg Pojemność : 35 L Cechy: - regulacja wysokości szelek - pianka na szelkach dla lepszej wentylacji - pokrowiec przeciwdeszczowy - zapinane kieszenie na pasie biodrowym - dzielona komora główna - klapa z kieszonką - kieszeń na hydrosystem - boczne kieszenie na wodę - boczne paski kompresyjne - uchwyty do zaczepienia kijków ... 
 
Plecak Berghaus Freeflow 30
Plecak Berghaus Freeflow 30 499,00 zł
449,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Freeflow 30  kolor Czerwony Cechy: - regulacja wysokości szelek - pianka na szelkach dla lepszej wentylacji - pokrowiec przeciwdeszczowy - zapinane kieszenie na pasie biodrowym - dzielona komora główna - klapa z kieszonką - kieszeń na hydrosystem - boczne kieszenie na wodę - przednia kieszeń zapinana na zamek - boczne paski kompresyjne - uchwyty do zaczepienia kijków ... 
 
Plecak Berghaus Freeflow 25 Blue
Plecak Berghaus Freeflow 25 Blue 449,00 zł
399,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Freeflow 25  kolor Niebieski. Ulepszona wersja popularnej linii plecaków Freeflow. Ergonomiczny kształt pleców daje jeszcze więcej komfortu i wygody przy zachowaniu trwałości. Materiał: Poliester 300 D o wysokiej gęstości  Waga : 1151 g Cechy: - pojemna komora główna  - system nośny FREEFLOW® V  - pas biodrowy z kieszeniami  - regulowany pas ... 
 
Damski plecak The North Face Terra 55
Damski plecak The North Face Terra 55 599,00 zł
  Plecak damski firmy The North Face model Terra 55 kolor Solidate Blue / Hight Rise Grey. Lekki, pojemny, wytrzymały i w pełni wyposażony plecak na kilkudniową wyprawę. Specjalnie zaprojektowany dla spełnienia wymagań kobiecej sylwetki. Dzięki systemowi regulacji OPTIFIT™ można go bardzo łatwo dopasować. Uprząż ramienna jest miękka i anatomicznie wyprofilowana. Podobnie pas biodrowy, ... 
 
Plecak Elbrus Alpinpak 30L
Plecak Elbrus Alpinpak 30L 229,00 zł
179,00 zł
Plecak turystyczny  marki Elbrus model Alpinpak 30L  kolor Turkusowy. Alpinpak 30L to model , który idealnie sprawdzi się podczas pieszej wędrówki po górskich szlakach.  Plecak ten posiada : komorę główną ( 30 L ) z dodatkowym organizerem wewnątrz   2 kieszenie boczne na bidon / butelkę .  profilowane i regulowane szelki  paski kompresyjne  elementy ... 
 
Plecak Elbrus Alpinpak 40L
Plecak Elbrus Alpinpak 40L 249,00 zł
189,00 zł
Plecak turystyczny  marki Elbrus model Alpinpak 40L  kolor Niebieski. Alpinpak40L to model , który idealnie sprawdzi się podczas pieszej wędrówki po górskich szlakach.  Plecak ten posiada : komorę główną ( 40 L ) z dodatkowym organizerem wewnątrz   2 kieszenie boczne na bidon / butelkę .  profilowane i regulowane szelki  paski kompresyjne  elementy ... 
 
Plecak Elbrus Zerocity 25L
Plecak Elbrus Zerocity 25L 329,00 zł
139,00 zł
Plecak sportowy marki Elbrus model Zerocity 25L kolor Ocean Dephts / Turquoise . Zerocity 25L to model , który może służyć zarówno na codzień ( do szkoły czy pracy ) , jak i w podróży . Plecak ten posiada : komorę główną ( 25 L ) z dodatkowym organizerem wewnątrz  komorę przednią komorę frontową  2 kieszenie boczne , wykonane z siatki  profilowane i regulowane ... 
 
Plecak Berghaus Trailhead 50
Plecak Berghaus Trailhead 50 549,00 zł
499,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Trailhead 50  kolor Czarno/Szary. Wyposażony w system nośny BIOFIT umożliwia dokładną regulację do wzrostu użytkownika, nawet gdy masz plecak już na plecach a wyprofilowany pas biodrowy doskonale przenosi ciężar plecaka co sprawia, że to idealny towarzysz na szlaku dla każdego. Wymiary: 76cm x 37 cm x 13cm wys/szer/gł Litraż: 50L Waga: 1,53kg Cechy: - System regulacji ... 
 
Plecak TheNorthFace Flyweight 17
Plecak TheNorthFace Flyweight 17 179,00 zł
  Plecak firmy The North Face model Flyweight 17 kolor Czarny. Nowy Flyweight 17 to bardzo lekki plecak , który podczas wyprawy gdy nie będzie Tobie już potrzebny , zmieści się do malutkiej saszetki. Wykonany z wyskoiej jakości , mocnego nylonu , pokrtytego PU. Plecak posiada głowną komorę zapinaną na zamek , przednią kieszonkę  oraz dwie boczne kieszonki wykonane z siatki . Pojemnośc 17 l . Waga ... 
 
Plecak Berghaus Freeflow 25 Red
Plecak Berghaus Freeflow 25 Red 449,00 zł
399,00 zł
Plecak trekkingowy firmy Berghaus model Freeflow 25  kolor Czerwony. Ulepszona wersja popularnej linii plecaków Freeflow. Ergonomiczny kształt pleców daje jeszcze więcej komfortu i wygody przy zachowaniu trwałości. Materiał: Poliester 300 D o wysokiej gęstości  Waga : 1151 g Cechy: - pojemna komora główna  - system nośny FREEFLOW® V  - pas biodrowy z kieszeniami  - regulowany pas ... 
Bestsellery
Reklama

Copyrights (C) 2008-2012 by insport24.pl
design i wdrożenie: siteworx.pl